Czego możemy oczekiwać do firmy oferującej wynajem toalet przenośnych?

wynajem toalet W chwili postawienia toalety przenośnej wszystko wygląda świetnie – pusty zbiornik na nieczystości, papier toaletowy w podajniku, woda w zbiorniku umywalki i chemia neutralizująca nieprzyjemne zapachy. Niestety w realiach imprezy masowej już po kilku godzinach użytkowania toaleta przenośnia prezentuje stan zgoła odmienny. Czy można temu jakoś przeciwdziałać?

Wynajem toalet przenośnych a usługi serwisowe

Gros firm oferujących wynajem toalet ogranicza się do udostępnienia czystej toalety i odbioru toalety z pełnym zbiornikiem. Większość specjalnie nie przejmuje się tym, żeby zbiornik toalety opróżnić w trakcie jej wynajmu – czy nawet zaproponować tego typu usługę klientowi odpłatnie. O uzupełnianiu wody w zbiornikach umywalek i papierze toaletowym już nie wspominając. Z obsługą i serwisowaniem toalet w trakcie trwania ich wynajmu klienci najczęściej pozostawieni są sami sobie.

O ile czynności takie, jak uzupełnianie wody w zbiorniku umywalki, czy zaopatrzenie kabiny w mydło czy papier toaletowy jesteśmy w stanie wykonać we własnym zakresie, o tyle opróżnienie zbiornika na nieczystości wymaga dostępu do odpowiedniego sprzętu, co wiąże się z koniecznością skorzystania z usług firmy zewnętrznej. Czasami takie usługi może nam zaoferować firma, która wynajęła nam przenośne WC, ale nie jest to reguła. Dlatego decydując się na wynajem toalet przenośnych warto poszukać właśnie takiej firmy.

Serwis toalety przenośnej

Serwis toalety przenośnej to usługa, która powinna być wliczona w usługę wynajmu, w szczególności w przypadku toalet eksploatowanych w warunkach wielodniowych imprez masowych, takich jak festiwale czy imprezy o charakterze turystycznym. O ile wynajem toalet przenośnych na jednodniowy event może nie wymagać regularnego opróżniania zbiorników na nieczystości czy dolewania do nich wody, tak aby nieczystości zawsze znajdowały się poniżej poziomu cieczy, o tyle użytkowane masowo przez klika dni toalety przenośne wymagają takiego serwisu. Kiedy jest on wliczony w cenę wynajmu toalety mamy pewność, iż w uzgodnionym terminie toalety zostaną opróżnione, a kabiny wymyte. Oczywiście wynajem toalet wraz z usługą serwisową jest droższy, z drugiej jednak strony, każdy kto doświadczył w swoim życiu korzystania z przepełnionego toj toja i to w upalny dzień przyzna woli poszukać krzaków niż narazić się na to doświadczenie jeszcze raz. Toalety przenośne WC Chatka są pod tym względem wyjątkowe. Firma obok wynajmu toalet przenośnych oferuje kompleksowe usługi serwisowe.

Na co może liczyć klient wynajmujący toalety przenośne?

WC Chatka* Inne wypożyczalnie
Dostępność różnych modeli toalet
Dowóz toalety na miejsce eksploatacji
Standardowe zaopatrzenie toalety w środki czystości
Uzupełnianie środków czystości w trakcie wynajmu
Regularne opróżnianie zbiornika na nieczystości
Czyszczenie i dezynfekcja kabin w trakcie wynajmu
Odbiór toalety z pełnym zbiornikiem

 

*Oczywiście zakres usług serwisowych ustalany jest indywidualnie. Bardzo często najemcy przy wynajmie długoterminowym decydują się na samodzielne zaopatrywanie toalety w środki higieniczne, jednocześnie ustalając z firmą regularne opróżnianie zbiornika oraz czyszczenie i dezynfekcję kabin.

 

54321
(0 votes. Average 0 of 5)