Możliwości przenośnych toalet

przenośna toaleta Określenie przenośna toaleta może się odnosić do szerokiej gamy rozwiązań, w których nie brakuje również mobilnych kabin prysznicowych oraz toalet z umywalkami.

Jak może wglądać przenośna toaleta? Jakie firmy na terenie miasta Warszawa oferują przenośne toalety i dlaczego warto skorzystać z ich kompleksowej obsługi? Na te i wiele innych pytań, które cisną się Wam na usta, kiedy bohaterem artykułu jest przenośne WC postaramy się odpowiedzieć poniżej.

Toaleta przenośna – poznaj jej możliwości

Przenośne WC to całkiem zmyślny wynalazek, który umożliwia szybką i bezproblemową instalację toalety w dowolnym miejscu, również tam, gdzie niemożliwe jest podłączenie się do kanalizacji. To sprawia, że toalety przenośne są tak chętnie zamawiane przez organizatorów imprez masowych oraz masowego wypoczynku w plenerze, szczególnie w miejscach, gdzie zastana infrastruktura sanitarna ze względu na swoje rozmiary nie szans zaspokoić potrzeb wszystkich użytkowników.

Najprostsze toalety przenośne przypominają dawne wychodki, w których dziurę wykopaną w ziemi zastępuje zbiornik na nieczystości. Ich mankamentem jest fakt, iż użytkując taką toaletę każdorazowo jesteśmy skazani na „zapoznanie” się z zawartością zbiornika, co nie należy do zbytnich przyjemności. Alternatywą dla najprostszych toalet przenośnych są toalety ze spłuczkami ręcznymi lub nożnymi. Przykładem takiej kabiny jest toaleta przenośna Tufway oraz model Liberty (przenośne WC dla osób niepełnosprawnych).

Warszawa – porównujemy modele przenośnych toalet

Jak już wspomnieliśmy toalety przenośne są dostępne w wielu różnych wariantach. Poniżej prezentujemy zestawienie najpopularniejszych.

Connect Tufway VIP Liberty
możliwość podłączenia do kanalizacji
możliwość podłączenia do prądu
ciepła woda
ręczna spłuczka
nożny system spłukujący
umywalka
duży zbiornik
odpowiednia dla osób niepełnosprawnych

 

Wybierając toalety przenośnie powinniśmy się kierować przede wszystkim czasem ich użytkowania. Na jednodniowe eventy masowe, a więc w sytuacjach kiedy toaleta ma „jednorazowo” obsłużyć wiele osób możemy wybrać toalety bez systemu spłukiwania, takie jak toaleta VIP. Zastosowana w przenośnym WC specjalna chemia do toalet doskonale poradzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami, a umywalka w toalecie pozwoli na zachowanie higieny. W sytuacjach, kiedy dana toaleta będzie eksploatowana przez kilka dni lepiej wybrać rozwiązanie bardziej zaawansowane. Wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość podłączenia się do kanalizacji proponujemy toalety typu Connect, tam gdzie ze względów lokalizacyjnych takiej możliwości nie ma najlepiej wybrać toaletę Tufway. Organizatorzy eventów masowych muszą pamiętać o zapewnieniu toalet dla osób niepełnosprawnych, jeśli jednak jako firma budowlana chcemy wynająć toalety dla swoich pracowników możemy spokojnie zrezygnować z udogodnień dla osób niepełnosprawnych, chyba że zależy nam na większej kabinie.

Wybierając toalety przenośne adekwatnie do naszych potrzeb mamy pewność, że sprawdzą się niezależnie od warunków.

54321
(1 vote. Average 3 of 5)