Przestrzeń sanitarna, toalety przenośne na plaże i campingi

Wypoczynek na łonie natury to doskonały sposób na relaks. W ciepłe letnie dni szczególnie chętnie wypoczywamy nad rzekami i jeziorami. Dużym zainteresowaniem turystów cieszą się również ulokowane z dala od cywilizacji campingi. Jednak organizacja wypoczynku w takich miejscach niesie za sobą szereg wyzwań. Wraz z komercjalizacją plaż i leśnych polan wzrasta poziom zanieczyszczenia terenu. Obok odpadów cywilizacyjnych częstym problemem są odpady biologiczne oraz różnorodne odpady związane z realizacją potrzeb fizjologicznych organizmu. Rozwiązaniem tego problemu jest przestrzeń sanitarna, którą możemy aranżować przy pomocy przenośnych toalet oraz innych urządzeń sanitarnych. 

 

Toaleta na plaży, WC na campingu

Plaże miejskie coraz częściej posiadają własne toalety z podłączeniem do sieci wodno-kanalizacyjnej. Tego typu infrastruktura wpływa na komfort i bezpieczeństwo wypoczynku. Jednak nie wszędzie istnieje możliwość instalacji toalety stacjonarnej. Tam, gdzie podłączenie toalety do sieci jest nieopłacalne lub zwyczajnie niemożliwe bardzo dobrze sprawdzają się toalety przenośne. Ich podstawową zaletą jest możliwość usunięcia toalety z plaży po sezonie i przywrócenia terenu do stanu naturalnego bez konieczności prowadzenia robót ziemnych czy ryzyka zanieczyszczenia wód gruntowych. Na tym jednak zalety przenośnych WC się nie kończą. 

Przenośne toalety zmniejszają poziom zanieczyszczenia terenu, w efekcie czego przestrzeń jest czysta i przyjazna, a także bezpieczna w użytkowaniu. Ograniczenie nieczystości wpływa korzystnie na lokalną florę i faunę. Zmniejsza również ryzyko epidemiologiczne – tak wśród zwierząt, jak i ludzi.

toalety przenośne na plaże i campingi

Dla kogo przenośne toalety w strefach wypoczynku i relaksu?

Przenośne toalety cieszą się coraz większym zainteresowaniem właścicieli działek rekreacyjnych i wypoczynkowych. To jednak zaledwie jedno z zastosowań przenośnych kabin WC w plenerze. Rozwiązania tego typu doskonale sprawdzają się na polach campingowych, plażach, dzierżawionych terenach rekreacyjnych o przeznaczeniu komercyjnym. Co ważne, nawet jeśli plaża w ramach, której prowadzisz swój biznes (np. wynajem sprzętu wodnego) nie zapewnia dostępu do przestrzeni sanitarnej, Ty możesz taki dostęp uzyskać. Temu służą przenośne toalety, z których klienci mogą korzystać w sposób praktycznie bezobsługowy. Wywóz nieczystości, mycie kabiny, dezynfekcja urządzeń sanitarnych – to usługi, które bardzo często są realizowane w ramach umowy najmu kabiny. 

 

Funkcjonalna przestrzeń sanitarna w dowolnym miejscu – Nasza oferta

Na potrzeby przestrzeni rekreacji i wypoczynku projektujemy, wykonujemy i obsługujemy strefy sanitarne. Nasza usługa obejmuje kompleksową obsługę tego typu stref, w ramach której:

  • zapewniamy wskazaną liczbę kabin WC i pozostałych urządzeń sanitarnych, 
  • dostarczamy zaplecze sanitarne do miejsca jego użytkowania, 
  • organizujemy przestrzeń sanitarną zgodnie z najwyższymi standardami, 
  • zapewniamy regularny wywóz nieczystości, mycie i dezynfekcję urządzeń, 
  • zapewniamy regularne dostawy środków czystości (papier toaletowy, mydło, ręczniki papierowe). 

 

To, co nas wyróżnia to elastyczność w działaniu. Ostateczny zakres usługi każdorazowo ustalamy z najemcą sanitariatów. Obsługujemy zarówno duże przestrzenie sanitarne, jak i pojedyncze kabiny WC na wynajem. 

 

54321
(0 votes. Average 0 of 5)