Na co zwrócić uwagę przed wynajmem przenośnej toalety?

przenośna toaleta Toalety przenośne to element niezbędny wielu imprez masowych na świeżym powietrzu. Z tego typu akcesoriów korzystają też często przedsiębiorstwa budowlane i drogowe, które muszą zapewnić swoim pracownikom dostęp do toalety w szczerym polu. Zobaczmy, na co zwrócić uwagę, wynajmując przenośną toaletę.

Liczba toalet

O ile dla pracowników firm zazwyczaj wystarczą dwie lub trzy przenośne toalety, to podczas różnego rodzaju eventów, trzeba rozważyć ilość produktów, które będą niezbędne do tego, aby impreza była udana. Bardzo długie kolejki do wc na pewno nie spotkają się z zadowoleniem uczestników wydarzenia, dlatego z wyprzedzeniem trzeba określić, ile osób może pojawić się na imprezie i jaka liczba przenośnych toalet będzie wystarczająca, aby uniknąć tłoku przed kabinami.

Czas wynajmu

Organizatorzy imprez zazwyczaj zamawiają przenośne kabiny wc na kilka dni. Toalety ustawiane są dzień lub dwa przed rozpoczęciem wydarzenia, kiedy teren przygotowywany jest pod imprezę, a sprzątane są dzień lub dwa po zakończeniu eventu. W niektórych przypadkach konieczny jest jednak wynajem długoterminowy. Przy jednej i drugiej opcji trzeba określić częstotliwość serwisowania kabiny. Należy pamiętać, że wc przenośne mają określoną pojemność, dlatego istotne jest systematyczne wybieranie fekaliów. Przy nawiązywaniu współpracy najmu, warto zapytać firmę wynajmującą o usługi serwisowe i zalecenia, dotyczące częstotliwości wykonywania takiego serwisu.

Rodzaj imprezy

Wynajmując przenośne toalety na imprezę, warto zastanowić się, kto może pojawić się na wydarzeniu. O ile w przypadku imprez masowych, głównym czynnikiem wyboru jest ilość toalet potrzebna do tego, aby uniknąć kolejek, to przy wydarzeniach z górnej półki, skupiających biznesmenów, warto pomyśleć o zapewnieniu odpowiedniego komfortu i postawić na nieco droższe, ale wygodniejsze toalety przenośne VIP.

Dodatkowe udogodnienia

Należy wziąć pod uwagę, że z toalety mogą korzystać nie tylko zdrowe osoby dorosłe, ale też rodzice z dziećmi i osoby z niepełnosprawnością. Decydując się na wynajem wc przenośnego, warto więc pomyśleć o kabinach wzbogaconych o udogodnienia dla dzieci i niepełnosprawnych.

Lokalizacja toalety przenośnej

Zamawiając mobilne wc, zastanów się, gdzie je ustawisz. Przenośne toalety powinny być umieszczone  w dogodnym i bezpiecznym miejscu, zapewniającym łatwy dostęp dla wszystkich uczestników imprezy, ale jednocześnie niezakłócającym przebiegu wydarzenia. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na podłoże, na którym będzie umieszczona toaleta — najlepiej, aby było ono płaskie i stabilne, aby zapobiec przewróceniu się urządzenia.

Wybierz odpowiedniego dostawcę

Kluczem do dobrych warunków współpracy podczas wynajmu krótko i długoterminowego, jest wybór odpowiedniego dostawcy. WC Chatka to firma, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie najmu przenośnych toalet, zapewniając jednocześnie regularne serwisy kabin. Sprawdzony dostawca pomoże w podjęciu decyzji, dotyczących poszczególnych aspektów najmu i przekaże odpowiednie wskazówki, które pomogą podjąć najlepszą decyzję.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)